Zboží zasílané v rámci ČR nebo osobní vyzvednutí
 A) Zboží může být zasláno na dobírku - je zaplaceno při převzetí kurýrní službě PPL.
B) Zboží je možné platit převodem na účet předem - po připsání platby na účet TEGA trade, s. r.o. bude zboží ihned odesláno zákazníkovi v běžných dodacích lhůtách.
Výhodou platby předem je nižší platba za dopravné. Číslo účtu a variabilní symbol Vám zašleme spolu s potvrzením objednávky do 48h.
C) Zboží je možné osobně vyzvednout v jedné z našich partnerských prodejen JUST GO, dětská obuv po platbě předem na bankovní účet.
 
Při tomto vyzvednutí nelze uplatit slevy ze Zákaznické karty prodejen JUST GO, dětská obuv. 

Zboží zasílané na Slovensko:
Hodnota nákupu v Kč bude přepočtena v den vystavení účtenky platným kurzem devizy-nákup v daný den dle sazebníku Fio banky, a.s.
 Zboží je možné platit převodem na účet předem - po připsání platby na účet TEGA trade, s. r.o. bude zboží ihned odesláno zákazníkovi v běžných dodacích lhůtách. 

Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné a jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel obchodu je plátcem DPH. U položek je uplatněna sazba DPH 21%.

DOPRAVNÉ
Zboží zasíláme prostřednictvím dopravní společnosti PPL.Zboží bude doručeno do druhého pracovního dne od odeslání, max. do dvou dnů (není-li kalamitní situace). Pokud dojde k prodlení, ihned kontaktujte dopravce popř. nás. Na Slovensko do 5ti pracovních dní.

K ceně zboží je připočtena cena za dopravné:

Dopravné na území ČR
Při platbě předem převodem na účet:Kurýrní služba PPL  ...................... 89,- Kč   
Při zaslání dobírkou :Kurýrní služba PPL ............................................... 119,- Kč    

Dopravné na Slovensko
Při platbě předem převodem na účet: Kurýrní služba PPL ........................220,- Kč

Při objednávce zboží nad 3.500,- Kč a platbě předem na účet nebude dopravné  účtováno. Platí pro zásílání zboží na území ČR.

Balné neúčtujeme. Platíte pouze poštovné.


Filtrování